SK ROUDNICE n.L : FK DUCHOV 7:2 (2:1)
Domácí splnili roli favorita

V 11. kole zajížděli naši hráči po dvoutýdení pauze na hřiště vedoucího týmu tabulky. Týmy se v týdnu před zápasem domluvily na výměně pořadatelství z důvodu špatného stavu hřiště v Duchcově. Trenér Václav Senický  dal po absencích (Karlík, Kubánek, Boho a další) v základní sestavě příležitost dorostencům Kamrlovi a Olahovi a další problém pak nastal po čtvrthodině hry.
1. Domácí Roudnice se ihned tlačí ke Koubově brance.
3. 1:0 Centr za obranu do vápna na Hrebinku a ten po třech minutách překonal Duchcovského gólmana.
5. První nadějný pokus hostů. Po Thankově přihrávce z velkého vápna pálil Reichel, ale gólman ránu chytil.
10. Tvrdá střela Roudnických ze dvaceti metrů minula branku o centimetry.
12. Vcelku povedené kombinaci Duchcova chybělo zakončení.
13. Z kontru po akci zkušených Krásy a Hubeného na poslední chvíli odvrátili hosté na roh pokus Kalouse.
16. Střídání gólmana na Duchcovské straně. Kouba při souboji s dotírajícím protihráčem dostal ránu kolenem do hlavy a s roztrženým obočím pro něj zápas skončil. Do hry šel matador Velička.
20. Velička předvedl první zákrok proti Kalousovi.
23. Hubeného ostrý centr na Hrebinku, obrana vytěsnila na roh.
31. 2:0 U postranní čáry ztratili hosté míč, Trejbal dal dloubáčkem před gólmana a Hrebinka se z místa penalty se trefil v zápase podruhé.
39. Reichel nabídl pěknou přihrávkou možnost Kliskému, ten ale branku minul.
42. Domácí trefili boční síť.
43. Po zákroku na Kliského ponechal rozhodčí výhodu, odražený míč se dostal k Tesaříkovi a ten umístěnou ranou snížil.
----
46. Hned po zahájení druhé půlky zaskočil domácí obranu Kliský, který se ocitl tváří v tvář domácímu brankářovi, ale po teči šel míč mimo tyče. Velká škoda.
47. 3:1 Nedáš dostaneš! Po nástřelu míče do vápna prostřelil Veličku Novotný.
49. Velička kryl hlavičku Kalouse.
51. 4:1 Hubený zcela sám za obranou přehodil Duchovského gólmana.
57. 5:1 Duchcovký veterán v brance reagoval na střelu Kalouse, teč ale změnila směr míče na druhou stranu.
60. Domácí gólman kryl ránu Tesaříka.
62. 6:1 Po rozehraném rohu z úhlu střela Hubeného a míč Veličkovi propadl a zamířil k tyči.
66. Velká šance Duchcova, ale Thank místo střely nahrál Tesaříkovi a ten zase Kliskému, až se míče zmocnili domácí.
82. 7:1 Nařízenou penaltu za faul proměnil s přehledem Kalous.
90. Konec zápasu