Dalším soupeřem našeho týmu bylo mužstvo Dušníků, kam jsme jeli odčinit porážku 3:0 z předchozího ročníku. Bohužel nastoupil náš tým výrazně oslaben, když chyběli oba bratři Kliských, Tesařík, Barnat a Orlt. Situace trochu vylepšil návrat Macháčka z dovolené a uzdraveného Čecháka. Dušníky v této sezóně zatím branky moc nedávají, ale ani nedostávají a tak se čekal spíše boj. Do desáté minuty si týmy vypracovaly každý po jedné brankové přiležitosti a stejné to bylo i ve druhé desetiminutovce. Tu třetí odstartovalo převno po rohovém kopi a hlavičce Vrkoslava, který nastoupil v základní sestavě po více než roce. Duchcov začínal být aktivnější a zkoušel se prosadit, ale domácí defenziva si počínala dobře. Ve 32. minutě poslal ze strany ostrý centr těsně nad břevno Čechák a chvíli na to začal hrát Duchcov v početní výhodě, když se domácím podruhé ožlutil jeden z hráčů. Přesto stav i přes snahu hostujícího týmu vydržel do přestávky bezbrankový. Ráz druhého poločasu byl jasný, Duchcov chtěl brzy využít přesilovky, ale nastala přesně opačná situace. Po šesti minutách po nákopu domácího týmu naběhl za obranu kapitán Ondřej Tuzar a z první překonal Koubu. Dvě minuty nato mohl srovnat Kubánek, ale gólman Lukáš Tuzar jeho ránu kryl. Tbývající minuty už se hrály především na domácí polovině. Duchcov měl řadu rohových kopů i dalších střel a pokusů, ale s přesností byl na štíru a několikrát zastavil akci praporek asistenta rozhodčího. Domácí brankář se navíc po hodině hry nechal pro bolesti, vzniklé už v prvním poločase po souboji a do branky šel občasný gólman Lukeš, ten který v loňském utkání vstřelil všechny tři branky. A toho čtvrt hodiny po přihrávce Tichého do vápna propálil Meisner. Vedoucí gól už se žádnému týmu vstřelit nepovedlo a tak se šlo do penalt. Došlo až na sedmou sérii, když předtím všichni proměnili. Bohužel nešťastníkem se stal náš Vrkoslav a domácí hráč pak potvrdil bonusový bod pro Dušníky.