K poslednímu domácímu utkání roku na Duchcovském stadionu přijel dvanáctý tým tabulky Sokol Černiv. Domácí opět postrádali trojici Kliský - Kliský - Tesařík, chyběl i Kubánek s Vrkoslavem a tak tým pro zápas doplnili další dorostenci kromě již stabilně chodících. Marodka podle slov trenérů hostujícího týmu trápí i soupeře. Vzhledem k otupělé ofenzivě Duchcov nečekal lehký zápas.

Domácí začali dobře, v páté minutě kličkoval do vápna ze strany Orlt, vybojoval roh. Po něm pak v dobré pozici netrefil Macháček míč. Za dvě minuty centroval hostující Horák na zadní tyč na nabíhajícího spoluhráče, ale míč šel vysoko. V 9. po nákopu Meisnera a narážečce Phana se Zimou hlavičkoval nad branku Moravec. Na druhé straně pak Kouba kryl přímý kop Šilhana. Další slibnou příležitost domácího týmu zmařil po ostrém centru Čecháka chycením míče brankář Chodura a ten krátce nato kryl i tvrdou ránu Cong Phana po spolupráci se Šuralem. Ve 22. minutě měl šanci Orlt, ale před brankou uklouzl, ve 31. zakončil vedle Černivský Bouška. Jeho spoluhráč Lubas pak spálil ve 35. tutovku, když byl sám před Koubou, ten míč po ráně zblízka s problémy zpacifikoval. Následoval kontr domácích hráčů, po niž netrefil zblízka branku kapitán Meisner. V prvním poločase gól nepadl a obraz hry se moc nezměnil ani po změně stran. Týmy se snažily, šance nějaké byly, ale moc kvalitní podívaná to nebyla. V 52. střelu Zimy zastavil obránce hostů, v 58. střílel nad Koubovu branku Lubas. Mezi tyče pálil v 64. Tichý, ale Chodura byl připraven. Za tři minuty skončil Čechákův pokus po teči nad brankou. Velkou příležitost pak měli hosté, když tvrdá tána Kalivody otřásla tyčí. Duchcov chtěl utkání rozhodnout, v závěru přitlačil, ale Moravec v 77. po Tichého centru hlavičkoval mimo tyče, zařízení netrefil zdálky ani Barnat a pět minut před koncem vyrazil Chodura přímák Cong Phana. Zápas tak dospěl do nerozhodného výsledku a Duchcov tedy druhý zápas po sobě šel do penaltového rozstřelu. V něm se hosté dvakrát netrefili, za domácí zdramatizoval rozstřel Kouba, který v páté sérii, nejprve neproměnil svůj střelecký pokus, aby vzápětí kryl střelu Prágla a druhý bod ze zápasu bral Duchcov. V tabulce po výhrách konkurentů Oseka a Českých Kopist klesl před posledním podzimním klem na čtvrtou příčku. Podzimní část uzavřou Duchcovští hráči na hřišti beznadějně posledních Libochovic, které zatím nevybojovali ani bod.