1FC DUBÍ : FK DUCHCOV 4:4 (4:2) pk 2:3
Dramatický zápas se šťastnějším koncem pro hosty

Zápas dvanáctého kola byl odehrána na umělé trávě v Srbicích. Diváci, kteří na zápas přišli, se určitě nenudili a viděli celkem osm branek a navrch dramatický penaltový rozstřel, i když zápas samotný příliš fotbalové krásy nepobral. Duchcov byl fotbalovější, doplácel ale na tragické chyby v obraně, jich důrazný soupeř využíval

1-7. Po jednom nevyužitém trestném kopu na každé straně.
8. 1:0 - Tvrdou střelu hráče Dubí Kouba vyrazil, avšak nikdo z bránících hráčů míč neuklidil a Ruda nekompromisně zavěsil.
13. První velká šance Duchcova, kombinační akci zakončil David Boho, zblízka napálil míč do gólmana.
16. 1:1 - Rychlá akce hostujícího týmu, Thank vyvezl míč, dal do strany Reichelovi, ten mu ho vrátil do šestnáctky a Thank ranou z první vyrovnal.
24. 1:2 - Trestný kop Duchcova metr za velkým vápnem přímo naproti brance. Thank obstřelil zeď a poslal míč k tyči.
28. 2:2 - Dubí šťastně vyrovnalo. V souboji zblokovaná střela Muchy změnila směr míče a ten šel jinam než Kouba.
29. Rychlou kombinaci po rozehrávce zakončil D.Boho vedle branky.
31. 3:2 - Centr ze strany do ohně, míč prodloužen k zadní tyči, kde čekající Pelc eměl se zakončením problém.
39. Ostrý centr před bránu Dubí odvrácen na roh
42. 4:2 - U postranní čáry téměř u rohu si hráč Dubí poradil s obráncem, poslal tvrdou přízemní přihrávku před branku, kde mič Koubovi propadl k Rudovi, který dal svůj druhý gól v zápase.

O přestávce došlo v Duchcovském týmu ke dvěma vynuceným změnám. Zraněného Meisnera a zdravotně indisponovaného Kliského nahradili Kropáček mladší a ke svému prvnímu mistráku za Áčko nastoupil Marek Boho. Na pozici stopera se stáhnul z útoku Podolský a i na tomto postu ukázal hlavní fotbalovou profesí gólman svou univerzálnost.

48. Kropáček zkusil střelu, kterou ale Kusý, brankář Dubí chytil.
49. 4:3 - Míč získal David Boho, dal Reichelovi, který nacentroval a Tesařík z deseti metrů prostřelil Dubského gólmana.
52. 4:4 - Důraz Kropáčka v souboji na hranici šestnáctky, míč se dostal na stranu malého vápna k Reichelovi, který svůj povedený výkon posvětil přesnou střelou a vyrovnal.
60. Král poslal míč ze dvaceti metrů nad Kusého branku.
62. Po Králově zblokování střely hráče Dubí šel míč vedle, následoval nevyužitý roh.
64. Ránu Thanka Kusý vyrazil.
66. Střela domácích končí nad břevnem.
70. Nedovolený zákrok Dubí na boční hranici velkého vápna. Zřejmě měla být penalta, rozhodčí nařídil trestný kop asi 10 cm za šestnáctkou, ale z toho nic nebylo.
71. Brejkovou situaci Dubí nevyužilo, roh
72. Další pokus Dubí, míč šel nad branku.
81. Všichni svatí stáli při Duchcovském týmu. Nejprve tyč po tvrdé střele domácího hráče, i dorážka šla do tyče, avšak v tomto případě šlo o střelu z ofsajdové pozice.
85. Rozhodnout mohl debutant Marek Boho, který si na vápně obhodil obránce, ale míč poslal mimo.
87. Po standarce kryl Kouba míč po hlavičce jednoho z domácích hráčů.
90. Konec normální hrací doby, následoval penaltový rozstřel.

Penalty skončily po pěti sériích 2:2, když za FKD se trefili Holub a Reichel (nedali Tesařík, Podolský a Thank), Kouba dvě rány chytil a jednou šel míč nad branku. V šesté sérii nejprve Kouba kryl potřetí a Kropáček zápas přesnou ranou ukončil.