Z porážky v Oseku se Duchcovský tým chtěl oklepat v domácím zápase proti Bezděkovu, který patřil před sezonou k favoritům, ovšem začátek ročníku mu příliš nevyšel. Domácí bez Reichela a s dvojicí Moravec, Macháček pouze na lavičce začali zápas výborně. Už po uplynutí první minuty nacentroval do ohně Meisner a svým prvním gólem za FKD otevřela hlavou skóre letní posila z Ohníče Filip Čechák. V 7. minutě mohl zvýšit stav Roman Kliský, na ideální přihrávku Tesaříka ze strany před osamoceného gólmana Pekaře ale nedosáhl. Hosté nepůsobili dobře, ale občas se do šace dostali. Ve 12. lobem přehodil těsně branku Hubený. O minutu později pálil z přímáku dobře Tesařík, Pekař jeho ránu vyrazil, načež nikdo včas nezareagoval. V 15. další Tesaříkova standardka, tentokrát rozehraná, Meisner zakončil nad břevno. V 17. minutě vytáhl Kouba trestný kop hostů, po dohrávce šel míč kousek vedle branky. Duchcov zvýšil své vedení ve 27. minutě, Meisner nahrál zcela volnému R.Kliskému a ten už si věděl rady. Ještě nedozněla ani radost dobře naplněné tribuny a ze dvaceti metrů napřáhl Tesařík a trefil přesně. Po necelé půlhodině bylo na ukazateli 3:0 a hosté byli zralí na ručník. Navíc ve 41. minutě přišli o Matouška, vyloučeného za faul na unikajícího R.Kliského a dohrávali tak zápas v oslabení.

Do druhé půlky tak šli domácí s výhodou náskoku a převahy jednoho muže a hnali se za dalšími góly. V 57. minutě trefil Kubánek tyč Pekařovy branky. Do hry se pak dostal další z nováčku v Duchcovském týmu, Ondřej Orlt a hned ho bylo plné hřiště, respektive plná lajna, kde operoval. V 63. po souhře s Cong Phanem se jen o milimetry neradoval z první trefy a i nadále motal hlavu těžkopádně hrajícímu hostujícímu týmu. V 68. pálil ke vzdálenější tyči Kubánek, kde jestě zkoušel umístit míč Tesařík, ale netrefil dobře a poslal ho z metru nad břevno. Gól přišel až z další akce, kdy míč zatáhl Šural a po jeho přihrávce Roman Kliský z první zvýšil na 4:0. Čtvrt hodiny před koncem se Bezděkov dočkal snížení, při hlavičkované v šestnáctce zkazil Koubovi čisté konto nešťastník Šural. Zápas se pak už jen dohrával, hosté na zdramatizování proti s nadšením hrajícímu celku FKD neměli a tak jsou po třech kolem pouze na dvou bodech. Duchcov si i ve druhém domácím zápase připsal jasnou výhru a tu bude chtít potvrdit i v dalším zápase, který odehraje opět doma proti Rovnému.