Až v 7. kole vyjel Duchcov poprvé mimo okres Teplice na Litoměřicko, které do skupiny B dodalo většinu účastníků. V Lukavci minulou sezonu neslavně končil a tak měl co napravovat. Už úvodní minuty ukázaly, že se bude hrát ofenzivní zápas. Domácí během první pětiminutovky dvakrát prověřili Koubovu pozornost, hosté operovali spíše kolem šestnáctky. První šanci měli v 7. minutě, po rohovém kopu hlavičkoval těsně vedle o zem Moravec. O minutu později vyrazil Lukavecký gólman ránu Kubánka z přímého kopu a v 17. pak kryl Kouba pěknou střelu domácího týmu z dálky k tyči. Skóre se měnilo ve 24. minutě, Tichý vyvezl míč po straně, poslal ho na přední tyč, kde ho jeden z domácích hráčů ztečoval do branky - 0:1. Ve 29. minutě poslal trestňák Tesařík gólmanovi do náruče a stejný hráč FKD ztroskotal na domácím brankáři i při samostatné akci ve 37. minutě. Velkou šanci na zvýšení prováhal ve 39. při samostatném průniku Kubánek, který místo střely zbytečně kličkoval a stav prvního poločasu vydržel bez další změny.

Ve druhém poločase nejprve zahrozil Lukavec, ve 47. minutě hlavou zakončovali nad břevno. Za tři minuty poslal Tesařík přímý kop pouze Blížilovi v brance do rukavic. V 56. uchránil svou branku včasným vyběhnutím pod nohy Henzla Kouba, v 60. po rohu Duchcova minul těsně branku Meisner. Z následné akce Lukavec vyrovnal, po závaru před Koubou se k odraženému míči dostal Manda a nekompromisní ranou zavěsil. Oba týmy se pak vrhly za vedoucím gólem, i další Tesaříkův přímák skončil v rukavicích gólmana Blížila. V 75. nezužitkovali domácí závar před Koubou a po dalších čtyřech minutách se Kouba blýskl hned nadvakrát při domácím průniku i následné dohře celé akce. Deset minut před koncem měl šanci rozhodnout Tichý, jehož hlavičku gólman vyrazil a dorážka skončila nad brankou. Zápas tak dospěl do nerozhodného výsledku a šlo se penalt. Hned první domácí střelec poslal míč do tyče, následně ve třetí sérii Kouba ránu protivník kryl a protože čtyři Duchcovští střelci uspěli, na pátou sérii už ani nedošlo.

Další zápas sehraje Duchcovský tým v sobotu v pravé poledne, kdy mu soupeřem na domácím hřišti bude "C" tým FK Litoměřicko.