FK DUCHCOV : PODŘIPAN ROVNÉ 1:2 (1:1)

Teprve třetí domácí domácí sehráli naši hráči v devátém kole soutěže. Jeho odehrání opět ohrožoval noční déšť, ale oproti předchozímu utkání týmy nastoupily.
6. První velká šance Rovného, hráč využil ztráty míče před pokutovým územím, ale branku minul
8. Hosté opět příležitost, tentokrát Přímý kop na zadní tyč, míč ale příliš vysoko na hlavičkujícího spoluhráče.
12. První slušnější možnost domácích. Tesaříkův trestný kop končí ve zdi a následně nikdo nedobíhal odražený míč.
14. Povedená akce Duchcovského týmu, Kliský vytáhl míč po straně, před branku dal na volného Boha, ten ale podklouzl a nevystřelil.
19. Střelecký pokus Holuba na hostující branku ze dvaceti metrů hodně vedle.
25. Domácí kapitán tentokrát zkusil průnik, v následném závaru míč odkopli hosté do bezpečí.
27. Po standardce Rovného se dva jeho hráči nedomluvili o míč přišli.
28. Druhá jasná gólovka Rovného v zápase, když opět využili ztráty míče. Na brankové čáře po skrumáži odvracel míč Meisner.
29. Další roh hostů po předchozí velmi dobré šanci.
31. Duchcovská příležitost. Thank uličkou vyslal Kliského, ten ale skrz vyběhlého gólmana míč neprocedil.
32. 0:1 - Hostující Ullman kousek za hranici šestnáctky získal míč i přes bránící hráče, vystřelil k tyči a Kouba byl krátký.
39. Po standardní situaci Thanka závar před brankou Rovného nevyužít.
40. Trestňák hostů vedle branky.
44. Thank vtrhl do šestnáctky a byl stažen - penalta
44. 1:1 - Tesařík přerušeným rozběhem zaskočil gólmana a jasně proměňuje pokutový kop
45. Sedláček mohl hostům vrátit vedení, ale branku minul.
46-60. První čtvrthodinka druhé půlky se odehrávala především mezi šestnáctkami a nic extra se nedělo.
62. Rovenský centr od postranní čáry na zadní tyč, kde Jiří Gipfl hlavou minul.
70. Akce hostů jak přes kopírák tentokrát z druhé strany.
73. Sám hráč hostů se ocitl před Koubou, byl ale odstaven Holubem.
81. Po spolupráci Kliského s Tesaříkem hosté míč odvrátili.
85. 1:2 - Nákop z poloviny Rovného na útočníka v ofsajdové pozici, míč se neúspěšně pokusil zachytit Karlík, pomezní zvedl praporek, hlavní však nechal pokračovat a hostující hráč šel sám na Koubu, ten vyrazil míč a dobíhající Vilánek mu ho poslal zpátky do sítě.

90. Konec zápasu. Po záživnějším prvním poločase po změně stran nepříliš pohledný, dietní fotbal. Hosté šli více za výhrou a nakonec ji urvali. Duchcov doplatil opět na individuální chyby a malý důraz.