Přáteláky léto 17

Odehráno

Přípravný zápas 5 / SO 19.7. 11:00

Baník Osek : FKD   3:5 (2:1 ) branky: Mudrák, Mák, vlastní, Chochola, Kliský

Generálkou byl pro nás zápas v Oseku. s Baníkem jsme se utkali dvakrát v zimní přípravě a v obou případech prohráli. I proto byl tento zápas pro naše hráče prestižní, chtěli konečně vyhrát. Trenérovi se už konsoliduje sestava pro nadcházející ročník, některé hráče ale v záýpase postrádal. Osek byl kvalitním soupeřem, v první půlce se ujal vedení a měl více ze hry. Pohlednými kombinacemi motal našemu týmu hlavu. Ten se rozjížděl pomalu, vyrovnat se povedlo po povedené souhře  Mudrákovi. Na tento gól ale domácí zareagovali a díky gólu z trestného kopu šli do přestávky s vedením. Do druhé půlky oba trenéři prostřídali sestavy a Duchcovská hra se zvedla...avšak paradoxně hosté inkasovali po třetí po nešťastném výhozu brankáře Kouby. Ten ale v následujících minutách svůj tým podržel a převaha se přesouvala na kopačky hostů. Domácím docházely síly a to se projevilo. Nejprve snížil ranou za šestnáctkou Mák a poté si dali domácí vlastence. Do vedení nás dostal při svém prvním startu po několika letech bývalý kanonýr žákovského a dorosteneckého týmu František Chochola a skóre zápasu uzavřel v brejkové situaci Kliský. Dvě výhry za sebou, i když nad týmy z okresního přeboru trochu pozvedly sebevědomí našeho týmu a věřme, že se to projeví v mistrovských zápasech.

Podolský (Kouba) - Mák, Moravec, Meisner, Král - Zima, Kubánek, Holub, Chochola - Kliský, Kolman (Thank, Mudrák, Fiala)

Přípravný zápas 4 /  NE 13.8. 14:00

Hvězda Trnovany : FKD   0:4 (0:3 ) branky: Kliský 2, Meisner, Tesařík

Po odřeknutí zápasu v Ledvicích jsme nastoupili k  dalšímu přípravnému utkání v Trnovanech s několika novými posilami a testovanými hráči.  Duchcov zažil to co už dlouho ne, Na hřišti měl převahu a  proti týmu z okresního přeboru se chtěl i střelecky chytit. Domáci zodpovědně bránili, ale třikrát v první půlce přece jen inkasovali. Bizhev navíc neproměnil pokutový kop. Druhý poločas byl z naší strany chaotičtější především vinou střídání a prohazování postů, avšak  potřebnou výhru jsme navýšili ještě o jeden gól.

Kouba (Podolský) - Král, Moravec, Karlík, Holub - Thank, Boho, Meisner, Tesařík - Kliský, Bizhev (Mák, Drahňak, Freiberg, Kolman)

Přípravný zápas 3 /  SO 5.8. 11:00

Viktorie Ledvice : FKD     : ( : )

Nehráno

Přípravný zápas 2 / SO 29.7. 10:30

TJ Oldřichov : FKD   7:2 (4:2)  branky Fiala, Drahňak

Ač tomu výsledek nanapovídá, Duchcov odehrál u Barbory o poznání lepší partii než v Chabařovících. V prvním poločase držel s domácím týmem krok a prohrál ho pouze o dvě branky, když ty padly již tradičně po hrubých chybách a nedůslednosti obrany. Ve druhém poločase už se projevila větší zkušenost Oldřichovských hráčů a ti navýšili v poslední dvacetiminutovce skóre o další tři branky. Stínem zápasu bylo zranění mladšího Veličky (zřejmě vazy), kterého musela odvézt záchranka.

Podolský (Kouba) - Mudrák, Meisner, Holub, Mák - Reichel, Vorel, Boho, Drahňak - Bizhev, Fiala (Velička ml., Olah + Podolský 2. půlka v poli)

Přípravný zápas 1 / SO 22.7. 10:30

Slovan Chabařovice : FKD 9:4 (5:1) branky Bizhev 2 (1 pk), Bednář, Král... Thank navíc neproměnil PK.

První zápas odehráli naši hráči hned následující den po prvním letním tréninku. Výsledkově nevyšel kvůli nezachycenému začátku, po deseti minutách to bylo 3:0 pro domácího nováčka 1.B třídy. Obrana nám v zápase vůbec nefungovala, dopředu to bylo o o poznání lepší, akorát jsme byli na štíru s koncovkou.

Podolský - Mudrák, Meisner, Roussev, Král - Kropáček, Holub, Thank, Bednář - Bizhev, Fiala (Steinecker, Moravec-nenastoupil)

Bude se hrát