TJ HROB : FK DUCHCOV 0:5 (0:1)
Derby rozhodl skvělý výkon Čangiho

Dalším jarním soupeřem našeho mužstva byl okresní rival z nedalekého Hrobu. Na úterní sváteční dopoledne se hrálo odložené utkání 10. kola, šlo tedy vlastně o zápas podzimní. Duchcov byl až na Tesaříka s Moravcem kompletní. Domácí trápí po celou sezonu a především pak po zimní přestávce nedostatek hráčů a s tím souvisí i jejich postavení v tabulce. K nedělnímu zápasu do Roudnice Hrobští ani neodjeli. Proti Duchcovu se ale i přes některé absence sešli ve třinácti lidech. Zápas pak odpovídal momentálnímu rozpoložení obou soupeřů, Duchcov si celkem v klidu došel pro tři body. Hrobu však nelze upřít snahu a některé jeho akce by si branku zasloužily.

1. Úvod zápasu

2. Duchcov začal zhurta aběhem prvních dvou minut s vypracoval dva rohy a vyprodukoval střelu Berkiho nad branku.

10. Po rozehrání standardní situace u postranní čáry pokračoval s míčem Reichel, poslal ho před branku na hlavu Kadeřábkovi, který ale nedal.

12. Hrobský střelec Pištora prošel po straně z vlastní půlky až k vápnu, kde nahrál nabíhajícímu Kozákovi na přední tyč, Kouba byl ale u míče o chvíli dřív.

16. Souhra domácích Kozáka a Severy skončila hodně nepřesnou ranou.

18. Po rohu Kliský v jasné pozici nezpracoval míč.

19. Další výpad Pištory po levé straně zastavena před vápnem.

22. Pištora sebral na půlce míč, poslal na kozáka, který netrefil branku.

23. Závar před Duchcovskou brankou byl zažehnán.

26. 0:1 - Cong Phan pronikl do vápna, mohl zakončilt, ale posunul naKliského, který ač v pádu, dokázal míč poslat za Marešova záda.

29. Kozák po domácí standardce po zemi vystřelil, Kouba kryl.

31. Opět šance Pištory, trefil boční síť.

35. Po Reichelově přihrávce vystřelil nad branku Berki.

40. Kliský vypíchl v šestnáctce míč Týmovi, ale gólman Hrobu zasáhl.

------

48. 0:2 - Z přímého kopu z místa rohu velkého vápna zvýšil ranou přes zeď do vzdálenějšího rohu branky Cong Phan.

51. Kouba kryl přímou střelu domácích z 15 metrů.

52. 0:3 - Cong Phan šel na brankáře, Mareš jeho střelu vyrazil jen vedle sebe a dobíhající Kliský se prosadil.

61. Kozákova střela byla nepřesná.

66. 0:4 - Další přímý kop z téměř totožného místa Cong Phan se ani podruhé nemýlil.

68. Hráč zápasu z Duchcovského týmu Cong Phan si řekl o hatrick pěknou ranou, Mareš byl ale proti a míč vypíchl nad břevno.

79. 0:5 - Utkání se už jen dohrávalo, došlo k prostřídání Duchovské sestavy. Cong Phan si připsal alespoň přihrávkový hatrick, kdy poslal uličkou Hájka, který si s vyběhlým Marešem poradil a svým premiérovým gólem za Áčko stanovil konečné skóre.