Fotbalový podzim zakončili Duchcovští borci zdánlivě jednoduchým zápasem se zatím vůbec nebodujícími Libochovicemi na jejich hřišti. Výkon v prvním poločase oboustranně ovlivnil vzhledem k rannímu výkopu namrzlý trávník, s čímž se hostující tým, spoléhající na technickou hru hůře srovnával a obětavě hrající domácí byli v prvních pětačtyřiceti minutách vyrovnaným soupeřem. Hra se odehrávala spíše mezi šestnáctkami a sporadické střely mířily mimo branku, jednou trefil Duchcov tyč. To domácí mohli otevřít skóre po umístěné ráně Doubravy k tyči, kterou brankář Jonáš skvěle vytáhl mimo branku a udržel tak stávající stav. Druhá půlka už se hrála více na domácí polovině hřiště. V 51. minutě po centru Šurala na zadní tyč domácí odkopli z brankové čáry, ta dvě minuty pálil z přímáku Tesařík nad břevno a v další příležitosti po přihrávce Tichého byl nejlepší Duchcovské střelec v posledním okamžiku domácí obraou zblokován. V 57. těsně minula Jonášovu branku střela domácího hráče a po protiakci zamířil vedle i pokus Cong Phana. Účet zápasu byl načat až po skoro hodině hry, po souhře s Cong Phanem prostřelil brankáře Spodniaka z úhlu Tesařík. Duchcov pak další dvě šance nevyužil, nejprve Tesařík procedil skrz vyběhlého gólmana, ale míč šel mimo, poté Spodniaka vyrazil dalekonosnou střelu Tichého. V 75. se Tesařík uvolnil na hranici velkého vápna a vy střelil přesně. Třetí gól pak přidal z penalty o tři minuty později. Devět minut před koncem se hlavou trefil Tichý, pro kterého to byl první gól v našem dresu a premiérový zásah v Áčku si pak připsal po přihrávce Zimy také dorostenec Procházka do necelých pěti minutách pobytu na hřišti. Konečné skóre zápasu poté stanovil přehozením gólmana Tesařík, který tak zápas ozdobil čtyřmi góly. Duchcov tak poslední kolo zvládl a do jarní části půjde jako třetí tým tabulky.