FK DUCHCOV : SK LIBĚŠICE 2:2 (0:1) PK 4:2
Série bez porážky trvá i po dramatu

Penalty začínali hosté:

1. Nepovím +     Meisner +

2. Janda X (mimo)   Kubánek +

3. Knop X (chycena)    Barnat +

4. Svoboda M. +      Kliský +

5. nekopáno.

Další ze série pěti utkání v rychlém sledu odehráli Duchcovští proti šestému týmu tabulky v rámci dohrávky prvního jarního kola. Liběšice prožívají úspěšné jaro podobně jako domácí tým a tak se dal očekávat zajímavý zápas, což se nakonec potvrdilo.

1. Úvod zápasu

2. Duchcov od začátku aktivní, hned se prosadil k šanci, ale nadvakrát gólmana nepřekonal.

10. Cong Phan prostrčil uličkou Knorrovi, byl z toho jen roh, po kterém náslkedovaly dva další bez využití.

12. První větší možnost hostů. Míč vyvezl Vlasák, utekl všem, ale neměl před branku komu přihrát.

13. Sám se za obranou ocitl Liběšický Mikina, Kouba ho vychytal.

14. Po souboji je s bolavým kotníkem ošetřovaný klíčový Duchcovský záložník Cong Phan a je nucen střídat.

20. Domácí zaskočení ztrátou důležité postavy a hosté začali zvyšovat aktivitu. Po kombinaci vypálil vedle branky Kozel.

23. Pěkný akce Duchcova, Hájek dal zpětnou přihrávku Meisnerovi, po jeho centru vystřelil z dobré pozice Reichel nad břevno.

25. Od postranní čáry poslal míč na branku Kouby Kozel, gólman Duchcova míč chytil.

27. Macháček poslal míč z trestného kopu pouze brankáři Koryťákovi do rukavic.

32. Přímý kop hostů kryl Kouba.

33. Další úspěšný zákrok Duchcovského brankáře proti střele Vlasáka kousek za velkým vápnem.

34. Povedený centr Kliského na Moravce, tomu míč uzmul Koryťák.

35. Rohový kop Reichela prošel až ke gólmanovi.

37 0:1 - Křížný pas na Liběšického Mikinu na boční hranici šestnáctky, který z voleje vypálil a i přes blok dvou bránících hráčů míč pronikl do branky.

39. Kliský individuálně přešel přes dva hráče až před gólmana, zakončení ale nebylo úspěšné.

40. Tutovka hostů ke zvýšení nevedla, ačkoli se ocitli dva sami před Koubou. Míč šel těsně vedle.

46. Hned po rozehrávce možnost hostů, střela Blažíčka ale nebyla přesná.

52. Spolupráce Reichela s Kliským byla neúspěšná.

54. Duchcov je nyní aktivnější, vrátil se do hry.

55. Důrazně šel za míčem Hájek, jeho střelu gólman vyrazil, Knorrova dorážka přinesla roh.

58. Po přímém kopu ruka Blažíčka v pokutovém území - penalta.

59. 1:1 - Pokutový kop s přehledem proměnil Meisner.

66. Centr na Kliského, před ním odvrátil obránce hlavou na roh.

75. Rozehraná standardní situace u pravé postranní čáry Kubánkem na Macháčka, jeho střela prošla bez kontaktu celým vápnem.

76. Dobrý střelecký pokus Liběšického střídajícího Žišky, míč šel vedle.

77. Vlasákovu přízemní střelu na branku vytěsnil Kouba.

81. 1:2 - Knorr ztratil míč na půlce následný útok Liběšic zakončil svou druhou zápasovou trefou Mikina.

84. Mikina opět v šanci, po trestném kopu posla míč hlavou nad břevno.

86. 2:2 - Zasloužené vyrovnání zařídila hlava Kliského po centru zprava.

Dva body z vyrovnaného zápasu zůstaly po penaltovém rozstřelu v Duchcově, jeden odvezly Liběšičtí.