FK DUCHCOV : SOKOL ČERNIV 6:2 (4:0)
Po výborném začátku zápasu vstupujeme do jara vítězně

Z předpokládané základní sestavy chyběl domácím trenérům pouze lehce zraněný Moravec, jinak měli k dispozici celý tým a to bylo na hře od začátku vidět. Duchcov během prvních šestnácti minut vstřelil tři branky a soupeře pustil do hry až ke konci první půle. Ve druhém poločase domácí tým v Bílinském azylu zvolnil a Černiv dvěma trefami zápas zdramatizoval. Ovšem poslední slovo měli opět Duchcovští a po zásluze berou tři body za jasnou výhru.

1. Zahájení zápasu

2. Meisnerův centr zleva zkoušel nadvakrát hlavou dostat nespěšně Reichel.

4. Berkiho přihrávka ze strany na hranici šestnáctky, rána Kubánka šla vedle branky.

7. 1:0 Po kombinační akci kolem velkého vápna umístěnou střelou k tyči otevřel skóre Tesařík.

9. Individuální akce, Phan přešel přes dva hráče, zakončil těsně vedle.

12. 2:0 Kliský se po Berkiho centru dokázal, ač tísněn, prosadit těsně před brankovou čarou a z otočky zvýšil vedení FKD.

16. 3:0 Tesařík vybojoval na boční hranici velkého vápna míč a přízemní střelou překonal Choduru.

20. Phanova samostatná akce z půlky, prokličkoval až před gólmana, ten ale vyběhnutím úspěšně ztížil střeleckou pozici a míč chytil.

22. Po dalším centru z levé strany pálil tvrdě, ale nad branku Kubánek.

29. 4:0 Podařená kombinační akce z vlastní půlky , na šestnáctce narazil Reichel a Phan mířil z první přesně.

30. První šance hostí v zápase, Jiří Lubas z přímého kopu jen těsně minul Koubovu tyč.

32. Průnik Černivských skončil střelou do boční sítě.

35. Akce Reichel - Phan, jeho slabou střelu bodlem z osmi metrů Chodura kryl.

42. Kliský prokázal svou obratnost, když se uvolnil mezi dvěma, ale zakončil vedle.

48. 4:1 Vlažný vstup Duchcova potrestal hostující Roman Lubas snižující trefou.

53. Kubánek vystřelil z patnácti metrů vedle branky.

55. Trestný kop Duchcova zahrál Phan přes zeď, gólman míč chytil.

60. 4:2 Důraznou akci Černivu zakončil přesnou ranou Netolický

62. Centr hostů na zadní tyč, hráč Černivu trefil tyč.

64. Tesařík šel sám na brankáře, ten ale vyšel ze souboje vítězně.

71. 5:2 Phan přihrál ze strany před branku, kde byl připraven Kliský a síť za Chodurovými zády se opět zatřepotala.

72. 6:2 Po akci hostů odkopl míč z vlastní šestnáctky Barnat, Kliský šel z půlky sám a vyběhlého gólmana přehodil.

75. Po druhé žluté kartě vyloučen hráč hostí Udatný.

85. Dalekonosnou střelu hostujícího hráče Kouba chytil