SOKOL ČESKÉ KOPISTY : FK DUCHCOV 2:2 (0:2) PK 4:5
Drama až do samotného konce, hrdinou Kouba

Druhý jarní zápas sehráli naši hráči na přírodní trávě ČeskoKopistského Sokola. Trenéři se mohli držet osvědčeného rčení, že vítězná sestava se nemění, protože k dispozici byli všichni hráči úvodní jedenáctky z předchozího zápasu. Soupeři z čelních příček tabulky jsme chtěli sebrat tři body, které nám uzmul na podzim za výhru 3:2. Nechybělo mnoho a cíl mohl být naplněn, Duchcov odvezl body dva, mohl ale odjet i s prázdnou. Nasazené tempo z prvního poločasu a dvoubrankové vedení ale tým po změně stran neudržel, domácí v něm zapli druhý rychlostní stupeň a po zásluze vyrovnali. O dodatkovém bodu tak poté rozhodli pokutové kopy, kde se kopalo šest sérií a po výsledku 5:4 se radovali hosté z Duchcova-

1. Výkop zápasu.
2. První, ovšem slabou střelu na branku vyslal Tesařík. Brankář v pohodě kryl.
4. Narážečka domácích hráčů Kutzlera a Rážka, pokus nejlepšího střelce soutěže šel vedle branky.
6. Závar po prvním Duchcovském rohu zůstal nevyužit.
11. 0:1 - Meisner prošel po levé straně na hranu velkého vápna a předložil gólovou pobídku před branku naběhlému Kliskému, který jí nepohrdl a dostal hosty do vedení.
17. Přímý kop hostů si vzal na starosti Berki, trefil ale bránícího hráče ve zdi.
20. Parádní kombinace Duchcovských hráčů. Míč po trase Tesařík, Phan, Kliský, Berki se dostal k Macháčkovi, který vypálil nepřesně.
21. Přetažený centr domácího týmu na zadní tyč, pokus o hlavičku ale Rusýmu vůbec nevyšel.
24. Kopistský Tůma vyslal ostrý centr na branku, Kouba míč vyrazil, dorážku odvrátila obrana.
25. První rohový kop domácích nebyl nebezpečný.
27. Trestný kop ze čtyřiceti metrů, Barnat poslal míč nad Strnadovu branku.
34. Přímák Tesaříka přes zeď gólman chytil.
37. Po rohu domácích se blýskl Kouba, když kryl hlavičkový pokus.
38. 0:2 - Z půlky šel sám středem Reichel, na půlkruhu vápna ale neprošel přes obránce. Jemu však míč vypíchl Kliský a ocitl se tváří v tvář domácímu brankáři, kterého obstřelil a Duchcov získal vedení o dva góly.
41. Domácí přímák šel na d branku.
43. Další trestný kop Kopist, následná hlavička šla vedle
45. Konec 1. poločasu
46. Do druhé půlky vystřídali domácí dva hráče, hosté nahradili nuceně Reichela pro zranění zápěstí Markem.
52. Domácí vytvořili závar před Koubou, dvakrát míč mířící do brány defenziva odvrátila.
56. Berkiho střelecký pokus nenašel tři tyče.
57. Velká šance Českých Kopist, míč odkopl na brankové čáře Kadeřábek.
60. Domácí střela vedle branky.
63. Další pokus Berkiho ztečován skončil mimo.
65. Centr domácích na Rážka před branku, Kouba střelu zblízka vykryl.
72. Zmatek před Duchcovskou brankou gólem neskončil.
74. Všichni svatí stáli při hostujícím týmu, míč šel od tyče po brankové čáře, ale nepřešel ji a poté byl odehrál do bezpečí.
80. 1:2 - Domácí se přece jen prosadili. Další závar ve vápně zužitkoval Rážek.
85. Po rohu Kopistských střela vedle.
88. 2:2 - Zasloužené vyrovnání po nátlakové akci trefil Tůma, když Meisner jeho ránu tečoval do vlastní sítě.
90. Výborně zasáhl Kouba proti osamocenému hráči. Remíza zůstala.

Penalty začínali domácí:

1. Tůma X - Meisner O