FK DUCHCOV : SK DUŠNÍKY 2:1 (1:0)
Týmový výkon přinesl další tři body

Vzhledem k výpadku IS FAČR (neúplná nesynchronizace s aplikací Můj fotbal) sestavy tentokrát jinak (rozkliknout foto)

!! V oficiálním zápise chybně uveden střelec branky hostů (zde opraveno), rovněž držitel naší ŽK z 89. minuty, také opraveno.

Dvě vyvedené fotky použity z facebooku soupeře

Duchcovské hráče (a nejen je) čeká nyní pěkná zabíračka. Během dvou týdnu odehrají pět mistrovských zápasů. Sváteční úterky jsou totiž termíny dohrávek odložených utkání z podzimu a prvního jarního kola. Prvním z nich bylo domácí měření sil s relativně dobře sio vedoucím nováčkem soutěže z Dušníků. S ním jsme na podzim prohráli 3:0 a měli tedy soupeři co vracet. Trenéři museli přestavět sestavu. Svalové zranění neumožnilo nastoupit Berkimu, se stejným problémem usedl pouze na lavičku Kadeřábek a mimo z jiných důvodů byli také Kubánek, Marek, Hájek a Kolman.

1. Výkop zápasu

4. První střelu na branku vyslali hosté, Horna ale za šestnáctkou namířil vedle.

10. Meisnerova akce po straně a centr do ohně, míč odvrácen nad branku.

15. 1:0 - Macháček zahrával trestný kop, na jeho centr si u zadní tyče naběhl Knorr a nekompromisně zavěsil

17. Střela Cong Phana byla zastavena obráncem.

19. Další pokus Horny z Dušníků, který se lehhce uvolnil na hranici velkého vápna skončil mimo tyče.

23. Střelecký pokus Tesaříka, z dálky rovněž branku netrefil.

24. Po akci hostů zmatek před Koubou, Macháček odvrátil na roh.

25. Rozehraná standardka domácích, Reichel ze strany poslal míč před branku na Kliského, ten hlavou minul.

27. Po straně utekl Reichel, dal za velké vápno Tesaříkovi, který se ale utopil v kličkách.

28. Brankář hostů Tuzar vychytal Tesaříka po jeho krátkým brejku.

29. Reichel šel sám ze strany na Tuzara, ale nepřehodil ho.

31. Tesařík šel sám na branku, při zasekávačce zaškobrtl a padl na zem. Okamžitě byl ošetřován a nuceně vystřídán. Byl poté odvezen záchrankou.

38. Hostující kapitán Fiala poslal z přímého kopu padající list na Koubovu branku, míč šel nad břevno.

44. Kliského individální průnik odvrácen, následná dohrávka akce skončila rohem.

---

Do druhé půle šla mužstva hned s pěti změnami. Domácí Kromě Tesaříka vystřídali ještě v prvním poločase pro potíže s třísly Moravce, hosté provedli tři poločasové úpravy sestavy.

47. Kliský v jasné tutovce, kličkou obešel gólmana, dal si ale míč na dlouho a dostal se z úhlu, z něhož neuspěl.

50. Přímý kop domácích poslal Cong Phan vedle spojnice tyče a břevna.

53. Přímý kop Dušníků, Horna trefil zeď.

55. Po rohu domácích Reichel nadvakrát nepřekonal Tuzara.

56. Ostrý centr hostů do ohně ze strany čapl Kouba.

57. 2:0 - Kliský dostal míč do brejku a podél gólmana ho poslal do sítě.

65. Brejková situace. Zimy šel z půlky hřiště, ale uspěchal zakončení a Tuzar míč kryl.

68. 2:1 - Nádherně koplý přímý kop a Tomáš Ledl vymetl růžek branky. Kouba se natahoval marně.

74. Křížná střela hostů po zemi k zadní tyči nenašla cíl.

83. Výpad Meisnera po straně, přihrávka do vápna nenašla adresáta.

86. Kouba vypíchl nad břevno střelu hostů.

89. Po nedovoleném zákroku našeho hráče Fialy na půlce faulovaný hostující Štichhauer vstal a začal jím lomcovat, za což uviděl červenou kartu.

90+1 Konec zápasu.