První zápas po trenérské výměně odehráli hráči FKD proti céčku Litoměřicka na jeho domácím hřišti v Mlékojedech. František Macháček ve své nové roli postavil při neúčasti Kliského a Tesaříka na hrot Hájka s Mikem, Meisner se netradičně postavil do středu zálohy, na jeho místě na kraji obrany hrál Holub. Absentující Phana, Tichého a Kubánka pak nahradili v základu dorostenci Vít, Procházka a poprvé na jaře si zahrál Moravec.

Zápas moc fotbalové krásy nenabídl. Byl to spíše boj plný nepřesných přihrávek a ztrát míče na obou stranách, pohlednou kombinaci aby pár přítomných diváku pohledalo. Domácí se dostali do vedení po šesti minutách, když jejich akci zakončil Císař. Neradovali se dlouho, deset minut nato vyšla Duchcovu standardka. Přímý kop rozehrál Holub, Barnat míč posunul Meisnerovi a ten zakončil přesně. Stav první půle vydržel 1:1 až do přestávky. Duchcovští se sice snažili hrát, ale již zmiňované ztráty míče přinášely nebezpečné akce spíše domácím a Kouba byl zaměstnanějším ze dvou gólmanů na hřišti. Ofenzivní snažení pak otupilo ještě vynucené střídání Hájka. Druhý poločas pokračoval v podobném rytmu. První slušnou šanci měli hosté v 54. po rohu a hlavičce Víta. Jinak se hrálo spíše mezi šestnáctkami. Na závěr zápasu se na hřiště dostali po rekonvalescenci Kadeřábek a také vyjímečně nastupující Kropáček ml. Především ten byl na hřišti hodně znát. Zdálo se že branka už nepadne, ale v 80. minutě po rohu se dostali domácí znovu do vedení. Velkou šanci na vyrovnání měl za chvíli Barnat, penaltu ale kopl velmi špatně. Duchcov tak zachránila další standadka v samotném závěru. Přímý kop přesně trefil Meisner a svým druhým gólem z zápase zajistil remízu. V penaltách se dva domácí hráči (Císař a gólman Sýs) neuspěli, Duchcovští proměnili všechny první čtyři a pátý už kopat nemusel. Dva body zvenku nejsou špatné, ale na tříbodový zisk Duchcov na jaře stále čeká.