PODŘÍPAN ROVNÉ : FK DUCHCOV 0:0 (0:0) PK 0:3
Trochu nečekané,ale zasloužené body

Po domácí porážce s Ohníčem zajíždělo Áčko na hřiště čtvrtého týmu tabulky do Rovného. Vzhledem k přetrvávající marodce je konečný výsledek milým překvapením. V herně vyrovnaném zápase měli domácí hráči více šancí. Duchcov jen minimum, ale zodpovědnou defenzivní hrou udržel bezbrankový stav až do konce. Pošesté tak v zápase rozhodovaly penalty a pošesté měl tento duel stejného vítěze.

1. Zahájení zápasu.

6. Macháček centroval z přímého před branku, Kropáček sklepl na Berkiho, ten vystřelil nad břevno.

8. Trestný kop Berkiho přinesl nedůraznou střelu, se kterou si gólman domácích poradil.

11. Duchcovští na svém malém vápně zastavili nebezpečnou akci Rovenských.

14. Centr domácích do vápna na nabíhajícího hráče, v souboji gólman Kouba faulován.

15. Samostatná akce Knorra, který se za vápnem odhodlal ke střele, branku ale přestřelil.

16. Nuceně střídán Mudrák, kterému se motala hlava.

25. Domácí ze své šance trefili břevno.

29. Řezáč z úhlu propálil Koubu, ale míč odkopl včas Meisner.

32. Největší šance Duchcova v zápase, Reichel zblízka těsně minul.

33. Ani střídající Mák se na hřišti dlouho neohřál, i zde byly důvodem zdravotní problémy.

36. Trestného kopu se tentokrát ujal Kubánek, jeho nepovedenou střelu po zemi ale gólman v klidu pokryl.

45. Přestávka

----------

49. Duchcovskou akci zastavil domácí brankář Jelínek.

51. Roh rovného odvrácen, následnou střelu chytil Kouba.

57. Domácí šance z ostrého úhlu, míč minul zadní tyč.

64. Standardku domácích ze strany lapil Kouba.

66-80. Hluchá čtvrthodinky, kdy nic moc nedělo.

84. Domácí Řezáč po faulu na půlce podruhé ožlucen a byl vyloučen.

85. Berki šel sám z půlky, střelu ze dvaceti metrů chytil gólman.

86. Kouba pokryl centr do vápna.

87. Jasná šance domácích. Kouba proti zblízka zvoleje pálícímu J.Gipflovi reflexivně zasáhl.

Penalty (začínali domácí)

1. Kotrba X (Kouba vyrazil do strany) - Meisner bezpečně proměnil.  0:1

2. Drobný X (Kouba chytil) - Kubánek tvrdě k druhé tyči než skočil gólman.  0:2

3. Cuchý X (břevno) - Barnat rozhodl umístěnou střelou, Jelínek šel na druhou. 0:3