FK DUCHCOV : 1FC DUBÍ 3:1 (1:0)
Vyhrálo se, ale fotbal nebavil

V posledním domácím zápase sezóny chtěli hráči FKD potvrdit výsledkově úspěšné jaro, okresní rival Dubí, nemající jistotu udržení, naopak toužil domácí o nějaký ten o bod obrat. K vidění nebyl příliš zajímavý zápas, hosté byli snaživější, však měli o co hrát, Duchcov servíroval dietní fotbal a víceméně měl štěstí, že jeho soupeřem bylo právě Dubí. Aktivnější, ale s koncovkou na štíru.

1. Úvod zápasu

3. Kliský sám před gólmanem, vystřelil slabě.

7. Knorr ideálně našel Tesaříka, gólman Dubí Kusý včas vyběhl a byl u míče dřív.

8. První možnost hostů, exligista Strouhal z přímého kopu donutil zasáhnout Koubu.

10. Tutovka Dubí. Mucha se ve vápně uvolnil a jeho rána lízla shora břevno.

12+13. Dva přímé kopy Duchcovských, oba do zdi.

15. Střelecký pokus hostujícího Pelce minul zadní tyč.

19. Mucha opět zahrozil a opět u toho bylo břevno, tentokrát se od něj míč odrazil na brankovou čáru a ven.

25. Tesařík zleva seběhl k vápnu, vystřelil do shluku hráčů.

31. Samotný Hadraba v Duchcovské šestnáctce zbaven míče Macháčkem.

35. Hájkův tečovaný pokus kryl Kusý.

36. Na centr z levé strany nabíhali dva domácí hráči, ani jeden míč nezasáhl.

37. Ideální přihrávka na střed lajny velkého vápna Tesaříkovi, ten ale minul branku.

38. 1:0 - Kropáček přešel přes dva hráče, posunul Kliskému, který z 15 metrů přehodil vyběhlého gólmana.

44. Dopředu se vydal Barnat, našel Reichela, jeho ránu z úhlu vykryl u tyče Kusý.

46. Hájek při průniku do vápna podražen Danišem - penalta

47. 2:0 - Tak to se povedlo, Tesařík penaltu rozehrál do strany a Kliský překonal ležícího gólmana.

54. Ránu Tesaříka Kusy kryl.

56. Dubský Hadraba protáhl tvrdou střelou Koubu.

57. Pelc trefil pěkně, ale tyč.

59. Knorr poslal míč ze strany do boční sítě.

60. Hájek v šestnáctce, trefil jen obránce, odražený míč poslal Kropáček vedle.

64. Dubí přichází o Daniše, který je za nedovolený zákrok rovnou oceněn červenou.

68. Šance domácích po dalších útočném výpadu Barnata nazakončena přesně.

72. 2:1 - I v deseti Dubí vykřesalo jiskřičku. Mucha na hranici velkého vápna skrytý za hráčem vystřelil, Kouba měl zakrytý výhled a ani na umístěnou ránu k tyči nezareagoval.

75. Knorr šel sám na banku, Kusý střelu vytáhl mimo tyče.

76. Kusý opět zasáhl, tentokrát proti Barnatově ráně.

77. Protiútok Dubí, Pehaničovu pěknou střelu Kouba kryl.

78. Hájkův střelecký pokus šel mimo tyče.

81. 3:1 - Akci dva na jednoho zakončil s přehledem do prázdné Kliský a dovršil hatrick.

88. Macháček poslal z přímáku nad branku.