Do Ohníče jel Duchcov získat své první body venku. Zápas byl navíc zajímavý o to, že Ohníč v minulé sezóně dvakrát Duchcovské porazil a navíc v létě z Baníku přišel do FKD Filip Čechák, který tak nastoupil i proti svému bratrovi. Zatímco Duchcov prožívá celkem dobré období, domácí tým skládají po odchodu nebo absenci několika opor těžko dohromady a to se nakonec v zápase projevilo. Ohníč se snažil v úvodu zaskočit tlakem a hned ve druhé minutě nevyužil Koubova kiksu Salák. V sedmé minutě zmařil Duchcovský gólman vyběhnutím akci dvojice Homolka Rokos a o minutu později poslal přímý kop nad branku Ohníčský Rak. Až poté se do hry dostali také hosté, ve 13. nezpracoval těžký míč po nákopu před branku R. Kliský a v 19. minutě napálil Kubánek přímák pouze do zdi. Duchcov začal přebírat iniciativu a ve 32. minutě se dočkal. Meisnerův nákop od postranní čáry před branku u přední tyče usměrnil do sítě Roman Kliský. Za tři minuty se poprvé v Duchcovském dresu trefil pěkným lobem i jeho bratr Patrik, který zvýšil na dva nula. V poslední minutě ještě přidal třetí hřebíček Tesařík, ke kterému propadl míč vpravo od branky a z úhlu prostřelil Kindla. Trefil se tak v každém z pěti odehraných kol.

V úvodu druhé půlky nejprve vypálil zdálky vedle Kubánek, poté zasahoval před dotírajícím domácím Homolkou dobře Kouba. David Kubánek pak v 51. propálil u hranice velkého vápna vše míči stálo v cestě a stav se opět měnil. O možné čisté konto pak připravil Koubu domácí kapitán Zoubek, který se prokličkoval až k úspěšnému zakončení povedené akce. Na rozdíl čtyř branek vrátil vedení Duchcovu Tesařík, který v 57. dostal míč za obranu a přes posledního obránce procedil míč za Kindla. Svůj druhý gól pak přidal i Patrik Kliský, když se obtočil kolem domácího stopera Poppa a vystřelil přesně k tyči. Pro domácí hrozivých 1:6 mírně zkorigoval čtvrt hodiny před koncem důrazný Homolka a v 77. minutě z trestného kopu Popp orazítkoval břevno. Víc se už nestalo a Duchcov odvezl z Ohníče jasnou výhru v poměru 6:2.