"Útok snů" je zpět

Jak bylo zmíněno v nedávném facebookovém příspěvku, chystalo vedení FKD překvapení v kádru a nyní již je to definitivní. Po krátkém, pouze dvojzápasovém působení v Modré se do našeho týmu vrací dvojice Roman Kliský a Dušan Tesařík !!!  A spolu s nimi vítáme v kádru i další posilu, Romanova mladšího bratra Patrika Kliského. I ten odehrál dva zápasy v Modré a předchozí ročník odehrál za Novosedlice.

Rozhovor s Dušanem Tesaříkem

Co Vás s Romanem přimělo k nepokračování v Modré a proč zrovna návrat do Duchcova?

"Změna trenéra Modré ještě v přípravě a odchod 4-5 klíčových hráčů základní sestavy. Jak já, tak Roman chceme vyhrávat, takže pokračování v Modré nemělo smysl. Jelikož se nám minulou sezónu v Duchcově hodně líbilo a dá se říct i dařilo + byl zájem o náš návrat i ze strany vedení a trenérů FKD, byla volba jasná."

Spolu s Vámi nově přichází i Romanův bratr Patrik, co nám o něm můžeš říct?

"S Patrikem jsme stejný ročník, takže jsme spolu hráli už od malička v Teplické mládeži. Je to rychlý, technický levák, který může hrát jak na kraji levé obrany tak i zálohy. Má výborné centry a super smysl pro kombinaci takže se na jeho příchod velice těším a jsem pevně přesvědčen, že jeho příchod Duchcovu velmi pomůže"

V jakém stavu jsi tým FK Duchcov po návratu našel? Bude hrát podle tebe lepší roli v soutěži než v minulém ročníku?

"Minulou sezónu hlavně na podzim nás limitovala velká marodka a i díky tomu byly výsledky špatné. Poslední podzimní zápasy jsme dohrávali s 6-8 dorostenci v základu, což bylo na výkonech znát. V zimní přípravě jsme se dali dohromady a i po příchodu pár zkušených hráčů byla hra na jaře o hodně lepší. Do nové sezóny tým zůstal pohromadě + ještě o pár solidních hráčů posílil, takže pevně věřím, že výkony i výsledky budou dobré. Cíl je jednoznačně bojovat o nejvyšší příčky tabulky"