Typické utkání začátku sezóny. Soupeřem nám byl tým ze třetího místa tabulky ve skupině C v uplynulé sezóně. Naše trenérská dvojice měla k dispozici téměř celý kádr a vybraná jedenáctka v základu vstoupila do zápasu dobře. Už v desáté minutě otevřel po spolupráci s Moravcem skóre nováček v našem týmu, osmnáctiletý Navrátil (čas v prvním videu 15:19). Poté domácí spálili minimálně dvě tutovky a hosté u Meziboří začínali srovnávat hru. Spoléhali především na napadání Duchcovských rozehrávek a následné protiútoky. Ve 37. minutě po nákopu od Mezibořské branky přetlačil Nesper T. Holuba a vyrovnal (2. video 10:23). První půlka skončila nerozhodně.  Ve druhé půlce se hrál rozháraný fotbal, Duchcov se nemohl dostat do hry, hodně ztrácel, ale Meziboří toho nedokázalo využít. V 66. minutě zachytil akci hostů Šural, vysunul Moravce a ten z úhlu přeloboval gólmana (3. video 20:34). Ihned po brance byl za řeči po druhé žluté vyloučen autor hostujícího gólů Nesper, pár minut poté se pakoval po dvou faulech do kabin i Fleischman. Přesilovka dvou mužů však neměla brankové vyústění a tak první domácí zápas Duchcov vyhrál 2:1